srssersssdgimvssmicdsd
  • Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
  • Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
  • Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
  • Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
  • Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
  • Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
  • Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
  • Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
  • Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
  • Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
  • Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
  • Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
  • Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
  • Šola za strojništvo, geotehniko in okolje

Govorilne ure 2022/2023

Skladno z letnim delovnim načrtom šole imajo učitelji skupne govorilne ure praviloma 1. četrtek v mesecu od 17. do 18. ure   (10. nov., 5. jan., 9. feb., 6. apr., 4. maj. In 1. jun.). Poleg tega imajo individualne govorilne ure tudi vsak teden po naslednjem razporedu:

ODDELEKRAZREDNIK / UČITELJTEDENSKE GOVORILNE UREMESEČNE GOVORILNE URE
  DAN in URAPROSTORPROSTOR
1. S PUSTATIČNIK MarjanČET, 11.00 – 12.00MIC 1 203zbornica
1. ASHRIBAR BoštjanPON, 9.35 – 10.120MIC 1 203Zbornica
1. MHTVASLE AndrejPON, 12.10 – 12.55zbornicazbornica
1. STM, 1. OKO, 1. ISI, 1. GRREGORŠEK Marija HelenaTOR, 10.30 – 11.15zbornicazbornica
1. PTPJELEN BlažČET, 11.20 – 12.05MIC 1 110zbornica
2. STOPOLOVEC ŠPEC MojcaSRE, 9.40 – 10.25B 205B 302
2. GT, 2. OVTRADŠEL MajaPON, 10.30 – 11.15B 310, zbornicaB 310
2. ASKNEZ BoštjanTOR, 12.00 – 13.00MIC 1 204zbornica
2. GR, 2. MHT, 2. ISIPLAVČAK SergejaTOR, 11.20 – 12.05zbornicazbornica
2. VMHT, 2. VOKO, 2. VSTMHUDOURNIK SilvaPET, 12.10 – 12.55zbornicaB 402
2. PTPBRODEJ RajkoTOR, 8.00 – 8.45MIC 1 111zbornica
3. S, 3. GTOSOJNIK ViljemČET, 11.30 – 12.00Zbornica MIC 1zbornica
3. MHT, 3. STMGROBELNIK PeterČET, 9.40 – 10.25B 108B 108
3. OKO, 3. ISIPOŽUN BojanČET, 9.30 – 10.25kabinet ŠVZkabinet ŠVZ
3. AS, 3. GRRAVNAK MartinaSRE, 8.50 – 9.35zbornicazbornica
4. S, 4. GTMIKLAVŽIN BojanaPET, 9.40 – 10.25zbornicaB 405
4. OVTURANJEK JadrankaSRE, 10.30 – 11.15B 108B 108
1. PT, 1. ASPTMAZEJ UrškaPON, 10.30 – 11.15zbornica zbornica
2. PTRUTNIK MarkoČET, 8.00 –9.00MIC 1 109zbornica
2. ASPT, 2. GTDČUKUR VlastaSRE, 9.40 – 10.25B 310B 310
 GRČAR TanjaSRE, 11.20 – 12.35zbornicaB 404
 JAKOPIĆ JasminaPON, 10.30 – 11.15B 310B 310
 NAHTIGAL JanezSRE, 9.40 – 10.30kabinet ŠVZkabinet ŠVZ
 NIKOLIĆ IrenaPET, 9.40 – 10.25B 310B 310
 ŠEGEL KUPLJEN BarbaraPON, 9.40 – 10.20zbornicaB 403
 GLINŠEK StanislavTOR, 9.30 – 10.30MIC 1 112zbornica 
 HROVAT JožePET, 9.40 – 10.20MIC 1 104zbornica
 KNEZ GregaČET, 9.40 – 10.20zbornica zbornica
 OGRAJENŠEK GregaPON, 10.00 – 11.00MIC 1 107zbornica
 OPREŠNIK TomislavTOR, 8.00 – 8.45zbornica zbornica
 PLANKO KarelČET, 12.00 – 13.00MIC 1 125B 102
 PODVINŠEK MatevžPON, 9.40 – 10.25zbornicazbornica
 PUSTATIČNIK MitjaSRE, 11.20 – 12.05MIC 1 115zbornica
 REPNIK RadovanPON, 10.30 – 11.15zbornicazbornica
 SEITL VladoSRE, 12.00 – 13.00MIC 1 128zbornica
 AHTIK VladoČET, 10.20 – 11.00MIC 2 211zbornica ERŠ
 AVBERŠEK JernejČET, 9.00 do 10.00MIC 1 002zbornica ERŠ
 CERAR AnaPET, 9.40 – 10.25C 306zbornica ERŠ
 CVIKL DELOPST MelitaPON, 14.40 – 15.20B 303Zbornica ŠSD
 DE COSTA DavidTOR, 10.55 – 11.40kabinet ŠVZkabinet ŠVZ
 DELOPST TatjanaTOR, 10.30 – 11.15kabinet ŠVZkabinet ŠVZ
 GOLČER JadrankaTOR, 8.00 – 8.45zbornica Czbornica ERŠ
 JUVAN TomažPET, 12.10 – 12.55M 1 111po dogovoru
 LAMOT Alešpo dogovoru/ales.lamot@rlv.si
 LUKANC ŠpelaPET, 10.30 – 11.15kabinet D 24kabinet D24
 MAKOVŠEK Bogdanpo dogovoru/makovsekb@gmail.com
 MALOVRH JankoTOR, 10.20 – 11.00C 207C 207
 MOHORKO UČAKAR DarjaSRE, 9.40 – 10.25B 303B 303
 MUSTAFIĆ EdinSRE, 10.00 – 10.30MIC 1 105C 201
 PAČNIK MartaČET, 8.50 – 9.35B 201B 201
 PIRMANŠEK InesPON, 10.30 – 11.15kabinet D7kabinet D7
 PIRNAT NadaTOR, 9.35 – 10.20MIC 2 101C 309
 POTOČNIK MartinČET, 8.00 – 9.00MIC 1 115zbornica
 RANZINGER Markopo dogovoru/marko.ranzinger@rlv.si
 REMENIH UrošTOR, 9.00 – 9.30C 503C 503
 SELIČ TeaSRE, 12.10 – 12.50zbornica CC 514
 ŠAJNA PrimožTOR, 10.20 – 10.45MIC 2 216zbornica ERŠ

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660