srssersssdgimvssmicdsd

Govorilne ure 2019/2020

Skladno z letnim delovnim načrtom šole imajo učitelji skupne govorilne ure vsak 1. četrtek v mesecu od 17. do 18. ure.
Poleg tega imajo govorilne ure tudi vsak teden po naslednjem razporedu:

ODDELEK RAZREDNIK / UČITELJ TEDENSKE GOVORILNE URE MESEČNE
GOVORILNE URE
1.S in 1.GT MIKLAVŽIN Bojana Torek, 10.00 – 10.30 Zbornica šole B 405
2.S PUSTATIČNIK Marjan Petek, 10.00 – 10.30 MIC 1 203 Zbornica šole
3.S HUDOURNIK Silva Sreda, 13.00 – 13.30 Zbornica šole B 402
4.S GLOJEK Polonca Ponedeljek, 10.30 – 11.00 B 108 B 108
1.OVT URANJEK Jadranka Četrtek, 10.20 – 12.00 B 313 Zbornica šole
2.GT in 2.OVT ŠEGEL KUPLJEN Barbara Sreda, 11.20 – 12.00 Zbornica šole B 403
3.GT in 3.OVT RADŠEL Maja Četrtek, 10.30 – 11.15 B 310 B 310
4.GT in 4.OVT PLAVČAK Sergeja Petek, 11.30 – 12.00 Zbornica šole B 313
1.PT REPNIK Radovan Četrtek, 8.50 – 9.35 Zbornica šole Zbornica šole
2.PT GROBELNIK Peter Ponedeljek, 10.30 – 11.15 MIC1 204 Zbornica šole
1.ASPT HRIBAR Boštjan Torek, 10.00 – 10.30 Zbornica MIC Zbornica šole
2.ASPT OGRAJENŠEK Gregor Ponedeljek, 10.30 – 11.15 Zbornica MIC Zbornica šole
1.GTD URANJEK Jadranka Četrtek, 10.20 – 12.00 B 313 Zbornica šole
1.AS MAZEJ Urška Ponedeljek, 11.20 – 12.05 Zbornica šole Zbornica šole
2.AS in 2.GR ČUKUR Vlasta Četrtek, 10.30 – 11.00 Kabinet B 310 B 310
3.AS in 3.GR TOPOLOVEC ŠPEC Mojca Ponedeljek, 9.40 – 10.25 Zbornica šole B 302
1.MHT in 1.STM VASLE Andrej Četrtek, 10.30 – 11.00 Zbornica šole Zbornica šole
2.MHT in 2.STM RUTNIK Marko Četrtek, 7.30 – 8.15 MIC 1 109 Zbornica šole
1.OKO in 1.ISI OPREŠNIK Tomislav Ponedeljek, 10.00 – 10.30 Zbornica šole Zbornica šole
2.OKO in 2.ISI NAHTIGAL Janez Petek, 11.15 – 12.00 Kabinet ŠVZ Kabinet ŠVZ
3.MHT,3.OKO, 3.ISI REGORŠEK Marija Helena Četrtek, 11.20 – 12.05 Zbornica šole Zbornica šole
1.PTP BRODEJ Rajko Torek, 8.00 – 9.30 MIC 1 111 Zbornica šole
2.PTP PUSTATIČNIK Mitja Sreda, 12.00 – 13.00 MIC 1 115 Zbornica šole
GOSTEČNIK Zvezdana Torek, 10.30 – 11.15 Zbornica šole Zbornica šole
NIKOLIČ Irena Sreda, 11.20 – 12.05 Kabinet B 310 Kabinet B 310
POŽUN Bojan Sreda, 9.35 – 10.20 Kabinet ŠVZ Kabinet ŠVZ
RAVNAK Martina Ponedeljek, 9.40 – 10.25 Zbornica šole B 314
PODVINŠEK Matevž Sreda, 8.50 – 9.35 Zbornica šole Zbornica šole
HROVAT Jože Sreda, 10.30 – 11.10 MIC 104 Zbornica šole
OSOJNIK Viljem Četrtek, 11.20 – 12.05 Zbornica šole Zbornica šole
GLINŠEK Stanislav Torek, 8.00 – 8.45 MIC 1 112 Zbornica šole
GOLOB Primož Ponedeljek, 11.00 – 12.00 MIC 1 133 Zbornica šole
KNEZ Boštjan Ponedeljek, 11.00 – 12.00 MIC 1 001 Zbornica šole
PLANKO Karel Ponedeljek, 11.00 – 12.00 Zbornica šole IKT kabinet
JELEN Blaž Petek, 9.00 – 10.00 MIC 1 204, zbornica šole Zbornica šole
SALOBIR Boris Četrtek, 9.30 – 10.00 B 313 B 313
SEITL Vlado Torek, 14.00 – 15.00 MIC 1 128 Zbornici šole
PIRNAT Nada Četrtek, 13.00 – 13.45 V avli, pred zbornico C C 309

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660