Prvi šolski dan

Drage dijakinje in dijaki ŠSGO,

šolsko leto 2025/2026 bomo na Šoli za strojništvo, geotehniko in okolje, začeli v ponedeljek, 1. 9. 2025, ob 8.00, s skupno šolsko uro.

Dijaki spodaj navedenih oddelkov se ob 8.00 zberete pred Hotelom Paka. Razredniki vas bodo pričakali pred vhodom in nato skupaj vstopate v Veliko dvorano.

OddelekRazrednikOddelekRazrednik
1. S, 1. GTMaja RADŠEL2. MHTMarija REGORŠEK
1. ASMartina RAVNAK2. STM, 2. OKO, 2. ISIUrška MAZEJ
1. MHTNataša PAVLIČ2. PTPJasmina JAKOPIČ
1. STM, 1. OKO, 1. ISITanja GRČAR3. SMitja PUSTATIČNIK
1. PTPBojan POŽUN4. SMarjan PUSTATIČNIK
2. S, 2. GTViljem Osojnik2. PT, 2. ASPTMag. Silva HUDOURNIK
2. ASBoštjan KNEZ  

Dijaki 1. PT (razrednik Andrej VASLE) in 1. ASPT (razrednik Boštjan HRIBAR) se ob 8.00 zberete v veliki predavalnici VSŠ (C110 – pritličje rumene stavbe).

Po koncu skupne šolske ure boste skupaj z razredniki odšli v učilnice, kjer imate sicer drugo šolsko uro pouk (vsi na Trg mladosti).

Dijaki 1. AS, 1. PT in 4. S, ki imate ob ponedeljkih pouk na MIC-u, greste z razredniki v učilnice na Trg mladosti: 1. AS v B 405, 1 PT v B 411 in 4. S v B 119.

Od tretje šolske ure naprej, poteka pouk po veljavnem ponedeljkovem urniku.

Na šolsko malico se morate vsi dijaki prijaviti najkasneje do petka, 29. 8. 2025, do 18.00.

Izjema ste dijaki, ki v prvi polovici šolskega leta odhajate na PUD (3. AS – razrednik Gregor OGRAJENŠEK, 3. MHT– razredničarka Bojana MIKLAVŽIN in 3. STM/OKO/ISI/GR – razredničarka Vlasta ČUKUR), v šolo pridete ob 8.50, v veliko predavalnico VSŠ (C110 – pritličje rumene stavbe). Seznanili vas bomo z vsemi informacijami o opravljanju PUD-a in uredili morebitne formalnosti (prijavnice oz. napotnice).

Želimo vam prijeten »skok« v novo šolsko leto, ki naj bo polno šolskih uspehov!