Drage dijakinje in dijaki ŠSGO,
šolsko leto 2025/2026 bomo na Šoli za strojništvo, geotehniko in okolje, začeli v ponedeljek, 1. 9. 2025, ob 8.00, s skupno šolsko uro.
Dijaki spodaj navedenih oddelkov se ob 8.00 zberete pred Hotelom Paka. Razredniki vas bodo pričakali pred vhodom in nato skupaj vstopate v Veliko dvorano.
| Oddelek | Razrednik | Oddelek | Razrednik |
| 1. S, 1. GT | Maja RADŠEL | 2. MHT | Marija REGORŠEK |
| 1. AS | Martina RAVNAK | 2. STM, 2. OKO, 2. ISI | Urška MAZEJ |
| 1. MHT | Nataša PAVLIČ | 2. PTP | Jasmina JAKOPIČ |
| 1. STM, 1. OKO, 1. ISI | Tanja GRČAR | 3. S | Mitja PUSTATIČNIK |
| 1. PTP | Bojan POŽUN | 4. S | Marjan PUSTATIČNIK |
| 2. S, 2. GT | Viljem Osojnik | 2. PT, 2. ASPT | Mag. Silva HUDOURNIK |
| 2. AS | Boštjan KNEZ |
Dijaki 1. PT (razrednik Andrej VASLE) in 1. ASPT (razrednik Boštjan HRIBAR) se ob 8.00 zberete v veliki predavalnici VSŠ (C110 – pritličje rumene stavbe).
Po koncu skupne šolske ure boste skupaj z razredniki odšli v učilnice, kjer imate sicer drugo šolsko uro pouk (vsi na Trg mladosti).
Dijaki 1. AS, 1. PT in 4. S, ki imate ob ponedeljkih pouk na MIC-u, greste z razredniki v učilnice na Trg mladosti: 1. AS v B 405, 1 PT v B 411 in 4. S v B 119.
Od tretje šolske ure naprej, poteka pouk po veljavnem ponedeljkovem urniku.
Na šolsko malico se morate vsi dijaki prijaviti najkasneje do petka, 29. 8. 2025, do 18.00.
Izjema ste dijaki, ki v prvi polovici šolskega leta odhajate na PUD (3. AS – razrednik Gregor OGRAJENŠEK, 3. MHT– razredničarka Bojana MIKLAVŽIN in 3. STM/OKO/ISI/GR – razredničarka Vlasta ČUKUR), v šolo pridete ob 8.50, v veliko predavalnico VSŠ (C110 – pritličje rumene stavbe). Seznanili vas bomo z vsemi informacijami o opravljanju PUD-a in uredili morebitne formalnosti (prijavnice oz. napotnice).
Želimo vam prijeten »skok« v novo šolsko leto, ki naj bo polno šolskih uspehov!