srssersssdgimvssmicdsd

IMG_4129 (Custom)
pas3332
pas3331
555
IMG_4107 (Custom)
IMG_4165 (2).JPG (Custom)
pas333
pas3333
pasicarobotika1
pasica_998
ovt_200
ovt_201
ovt_202
pas_2015_1
rud_12-1024x187
rud_15
previous arrow
next arrow

Govorilne ure 2023/2024

Skladno z letnim delovnim načrtom šole imajo učitelji skupne govorilne ure praviloma vsak 1. četrtek v mesecu od 17. do 18. ure (9. nov., 4. jan., 1. feb., 4. apr., 9. maj in 6. jun.).
Poleg tega imajo individualne govorilne ure tudi vsak teden po naslednjem razporedu:

Oddelek

Razrednik/učitelj

Tedenske govorilne ure Dan in ura

Prostor

Mesečne govorilne ure
Prostor
1. SPUSTATIČNIK MitjaTorek, 11.00 – 11.45MIC 1 133zbornica
1. ASOGRAJENŠEK GregorPonedeljek, 10.00 – 10.30MIC 1 107zbornica
1. MHT, 1. ASKMIKLAVŽIN BojanaČetrtek, 9.40 – 10.20zbornicaB 405
1. STM, 1. OKO, 1. ISI, 1. GRČUKUR VlastaPonedeljek, 9.40 – 10.25B 310B 310
1. PTPGRČAR TanjaSreda, 9.40–10.25zbornicazbornica
2. SPUSTATIČNIK MarjanČetrtek, 9.30 – 10.15MIC 1 203zbornica
2. ASHRIBAR BoštjanPonedeljek, 9.30 – 10.15MIC 1 203zbornica
2. MHTVASLE AndrejPonedeljek, 12.30 – 12.55zbornicazbornica
2. GR, , 2. OKO, 2. STM, 2. ISIREGORŠEK Marija HelenaČetrtek, 10.30 – 11.15zbornicazbornica
2. PTPJELEN BlažSreda, 10.30 – 11.15MIC 1 110zbornica
3. SŠEGEL KUPLJEN BarbaraSreda, 9.40–10.25zbornicaB 403
3. GT, 3. OVTRADŠEL MajaPonedeljek, 8.50–9.35B 310B310
3. ASKNEZ BoštjanČetrtek 10.30–11.15MIC 1 204zbornica
3. MHT, 3. GR, 3. ISIPLAVČAK SergejaSreda, 11.20–12.05zbornicazbornica
3. VMHT, 3. VOKO, 3. VSTMHUDOURNIK SilvaČetrtek 9.40-10.25zbornicaB 402
4. S, 4. GTOSOJNIK ViljemČetrtek, 9.30–10.15MIC 1 207zbornica
1. PTPOŽUN BojanSreda, 10.30–11.15kabinet ŠVZkabinet ŠVZ
1. ASPTRAVNAK MartinaSreda, 8.50–9,35zbornicazbornica
2. ASPT, 2. PTMAZEJ UrškaPonedeljek, 9.40–10.25zbornicazbornica
 JAKOPIĆ JasminaSreda, 9. 40–10.25B 310B 310
 NAHTIGAL JanezSreda, 9.40–10.20kabinet ŠVZkabinet ŠVZ
 GLINŠEK StanislavPonedeljek, 8.45–9.30MIC 1 112zbornica
 HROVAT JožePetek, 10.30–11.15MIC 1 104zbornica
 KNEZ GregaPetek, 10.30 – 11.15zbornicazbornica
 OPREŠNIK TomislavČetrtek, 8.50 – 9.30zbornicazbornica
 PLANKO KarelPonedeljek, 13.00–13.45MIC1 002zbornica
 PODVINŠEK MatevžSreda, 10.30 – 11.15zbornicazbornica
 REPNIK RadovanSreda, 8.50-9.35zbornicazbornica
 SEITL VladoSreda, 12.00 – 12.45MIC 1 128zbornica
 BRODEJ RajkoPetek 9.00 – 10.00MIC 1 111zbornica
 GROBELNIK PeterPonedeljek, 9:40 – 10:25B 108zbornica
 KAMENICKI DELOPST AnjaPonedeljek, 10.30 – 11.15zbornicazbornica
 PAVLIČ NatašaSreda, 9.40 – 10.25zbornicazbornica
 RUTNIK MarkoSreda, 9.30 – 10.15MIC 1 109zbornica
 URANJEK JadrankaPonedeljek, 11.20 – 12.05zbornicaB 108
 FORŠTNER BenjaminTorek, 13.00 – 13.45MIC 1 107zbornica
 PAČNIK MartaSreda, 10.30 -11.15B 201B 201
 PIRNAT NadaPetek, 8.55 – 9.30C 309C 309
 CVIKL DELOPST MelitaPonedeljek,, 13.00-13.45B 303B 303
 SELIČ TeaPonedeljek, 10.30 – 11.15zbornica ERŠC 514
 REMENIH UrošSreda, 9.00 – 9.30C 503C 503
 AVBERŠEK JernejČetrtek, 9.00 – 10.00MIC 1 002zbornica ERŠ
 ŠAJNA PrimožTorek, 10.20 – 10.45MIC 2 216zbornica ERŠ
 POTOČNIK MartinČetrtek, 9.00 – 10.00MIC 1 119zbornica
 JUVAN TomažTorek, 10.00 – 10.45MIC 1 211zbornica ERŠ
 DELOPST TanjaTorek, 11.20 – 12.05kabinet ŠVZkabinet ŠVZ
 TEKAVEC GregorTorek, 11.20 – 12.05kabinet ŠVZkabinet ŠVZ
 OGRAJENŠEK SanjaČetrtek, 10.30 – 11.15kabinet D24kabinet D24
 HRŽICA NikoPonedeljek, 14.40 – 15.25MIC 2 206zbornica ERŠ
 BEGANOVIĆ HusejnSreda, 8.50 – 9.30zbornica ERŠzbornica ERŠ
 TURNŠEK KatjaPonedeljek, 10.30 – 11.00MIC 2 211zbornica ERŠ

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660