srssersssdgimvssmicdsd
  • Domov
  • Novice
  • Sestava predmetnih komisij in razpored izpitov v spomladanskem roku 2017/18

Sestava predmetnih komisij in razpored izpitov v spomladanskem roku 2017/18

Objavljamo razpored izpitov v junijskem roku 2017:

Predmet Oddelek PETEK,

29. 6. 2018

PONEDELJEK,

2. 7. 2018

TOREK,

3. 7. 2018

KOMISIJE
SLOVENŠČINA  

VSI

PISNO

ob 8.00  v

B 403

USTNO

ob 9.30 v

B 403

PISNO

ob 8.00  v

B 403

USTNO

ob 9.30 v

B 403

Barbara ŠEGEL KUPLJEN

Urška MAZEJ

Polonca GLOJEK

Darja MOHORKO UČAKAR

 

MATEMATIKA, MATEMATIKA V STROKI VSI            PISNO

ob 8.00 v B 405

USTNO

ob 9.30 v B 405

PISNO

ob 8.00  v B 405

USTNO

ob 9.30 v B 405

 

         Bojana MIKLAVŽIN

Mojca TOPOLOVEC ŠPEC

Špela LUKANC

Peter GROBELNIK

 

ANGLEŠČINA, NEMŠČINA V STROKI VSI PISNO

ob 8.00

v B 404

USTNO

ob 9.30

v B 404

PISNO

ob 8.00  v B 404

USTNO

ob 9.30 v B 404

mag. Silva HUDOURNIK

Irena NIKOLIĆ

Sergeja PLAVČAK

Marija REGORŠEK

 

FIZIKA, FIZIKA V STROKI, NARAVOSLOVJE VSI   PISNO

ob 8.00 v B 405

USTNO

ob 9.30 v B 405

PISNO

ob 8.00  v B 405

USTNO

ob 9.30 v B 405

Martina RAVNAK

Bojana MIKLAVŽIN

Mojca TOPOLOVEC ŠPEC

 

 

DRUŽBOSLOVJE

 

VSI

 

PISNO

ob 8.00  v B 106

USTNO

ob 9.30 v B 202

PISNO

ob 8.00  v B 106

USTNO

ob 9.30 v B 202

Maja RADŠEL

Zvezdana GOSTEČNIK

Janez ZAJC

 

 

MOP, NSI-V, NSI, RSN,

RSN-V,

TSP, TSP-V, PRM, MHS, PRP, PRP-V, IET, OOM, TEK, AIR, OIP

1. PTP,

1. AS,

1. OKO

1. MHT,

2. AS,

2. MHT,

3. MHT

4. S

PISNO

ob 8.00 v

B 406,

B 407, B 206

 

USTNO

ob 10.30 v

B 406,

B 407, B 206

 

  PISNO

ob 8.00 v

B 406,

B 407, B 206

 

USTNO

ob 10.30 v

B 405, B 406,

B 407, B 206

 

Matevž PODVINŠEK

Stanislav GLINŠEK

Radovan REPNIK

Andrej VASLE

Janko MALOVRH

Simon ZAJC

Peter GROBELNIK

Karli PLANKO

Mitja PUSTATIČNIK

Marjan PUSTATIČNIK

Rajko BRODEJ

Primož ŠAJNA

Vlado SEITL

Tomislav OPREŠNIK

Marko RUTNIK

 

PGM, VPS, ESV, KAR 2. AS PISNO IN USTNO

ob 8.00

B 408

             Boštjan HRIBAR

Gregor OGRAJENŠEK

Grega KNEZ

Uroš REMENIH

PMS, PKM 1. GR PISNO

ob 8.00 v

B 304

 

USTNO

ob 10.30 v

B 304

  PISNO

ob 8.00 v

B 304

 

USTNO

ob 10.30 v

B 304

Jadranka URANJEK

Boris SALOBIR

Vlasta ČUKUR

 

ŠVZ, IND VSI   ob 8.00 v telovadnici B   Bojan POŽUN

Janez NAHTIGAL

Član ŠSD

PRAKTIČNI POUK, PUD

Strojna šola

Po dogovoru z vodjem PP
PRAKTIČNI POUK, PUD

Šola za rudarstvo in varstvo okolja

Po dogovoru z vodjem PP
  • Kandidati, ki nameravajo opravljati izpite v junijskem roku, se morajo prijaviti na izpit najkasneje do torka, 26. junija 2018. Prijavnico oddajo razrednikom ob prejemu spričeval oz. obvestil o uspehu ali v tajništvo šole. Kandidati lahko v junijskem roku opravljajo največ dva popravna izpita!

     POMEMBNO: Kandidati se morajo na izpite prijaviti tako, da imajo na dan največ en izpit! V primerih, ko sta za isti

predmet razpisana dva roka, se lahko kandidat prijavi samo na enega.

Kandidati morajo na prijavnico napisati izbrani  datum opravljanja izpita, na  katerega se prijavljajo.

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660