srssersssdgimvssmicdsd

Govorilne ure 2018/2019

Skladno z letnim delovnim načrtom šole imajo učitelji skupne govorilne ure vsak 1. četrtek v mesecu od 17. do 18. ure:

ODDELEK RAZREDNIK / UČITELJ TEDENSKE GOVORILNE URE MESEČNE
GOVORILNE URE
1.AS ČUKUR Vlasta Četrtek, od 9.40 – 10.30 B 310 B 310
1.ASPT OGRAJENŠEK Grega Ponedeljek, od 8.00 do 8.45 MIC1 106 Zbornica B
1.GR ČUKUR Vlasta Četrtek 9.40 – 10.30 B 310 B 310
1.GT ŠEGEL KUPLJEN Barbara Petek, 12.10-12.50 Zbornica B B 403
1.ISI NAHTIGAL Janez Ponedeljek, 8.50 – 9.35 Kabinet ŠVZ Kabinet ŠVZ
1.MHT RUTNIK Marko Torek, 7.15 – 8.00 MIC1 109 Zbornica B
1.OKO NAHTIGAL Janez Ponedeljek, 8.50 – 9.35 Kabinet ŠVZ Kabinet ŠVZ
1.OVT ŠEGEL KUPLJEN Barbara Torek, 9.40 – 10.00 Zbornica B B 403
1.PT GROBELNIK Peter Ponedeljek, 8.50 – 9.35 Zbornica B Zbornica B
1.PTP PUSTATIČNIK Mitja Sreda, 11.20 – 12.05 MIC 115 Zbornica B
1.S PUSTATIČNIK Marjan Petek 11.15 – 12.00 MIC 1 203 Zbornica B
1.STM RUTNIK Marko Torek, 7.15 – 8.00 MIC 1 109 Zbornica B
2.AS TOPOLOVEC ŠPEC Mojca Ponedeljek, 11.20 – 12.05 B 205 B 302
2.ASPT MAZEJ Urška Sreda, 12.10 – 12.55 Zbornica B Zbornica B
2.GR TOPOLOVEC ŠPEC Mojca Ponedeljek, 11.20 – 12.05 B 205 B 302
2.GT RADŠEL Maja Ponedeljek, 10.30 – 12.05 B 310 B 310
2.ISI REGORŠEK Marija Petek, 10.30 – 11.15 Zbornica B Zbornica B
2.MHT REGORŠEK Marija Petek, 10.30 – 11.15 Zbornica B Zbornica B
2.OKO REGORŠEK Marija Petek, 10.30 – 11.15 Zbornica B Zbornica B
2.OVT RADŠEL Maja Ponedeljek, 10.30 – 12.05 B 310 B 310
2.PT OPREŠNIK Tomislav Ponedeljek, 11.20 – 12.00 Zbornica B Zbornica B
2.PTP BRODEJ Rajko Torek, od 8.00 – 9.00 MIC 1 111 Zbornica B
2.S HUDOURNIK Silva Sreda, 11.20 – 11.50 Zbornica B B 402
2.GTD POŽUN Bojan Ponedeljek, 11.20 – 12.05 Kabinet ŠVZ Kabinet ŠVZ
3.AS HRIBAR Boštjan Ponedeljek, 10.30 – 11.15 MIC 1 119 Zbornica B
3.GR RAVNAK Martina Torek, 11.20 – 12.05 Zbornica B B 314
3.GT PLAVČAK Sergeja Ponedeljek, 11.20 – 12.05 Zbornica B B 313
3.ISI REPNIK Radovan Četrtek, 8.50 – 9.35 Zbornica B Zbornica B
3.MHT VASLE Andrej Četrtek, 9.40 – 10.25 Zbornica B Zbornica B
3.OKO REPNIK Radovan Četrtek, 8.50 – 9.35 Zbornica B Zbornica B
3.OVT PLAVČAK Sergeja Ponedeljek, 11.20 – 12.05 Zbornica B B 313
3.S GLOJEK Polonca Četrtek 9.00 – 9.30 B 108 B 108
4.GT URANJEK Jadranka Ponedeljek, 11.20 – 12.05 B 313 B 313
4.OVT RAVNAK Martina Torek, 11.20 – 12.05 Zbornica B B 314
4.S MIKLAVŽIN Bojana Ponedeljek, 11.20 – 12.05 Zbornica B Zbornica B
GOSTEČNIK Zvezdana Ponedeljek, 9.45 – 10.30 Zbornica B Zbornica B
KRAUTBERGER Jana Torek, 12.10 – 12.55 B 310 B 310
PODVINŠEK Matevž Četrtek, 9.45 – 10.30 Zbornica B Zbornica B
SALOBIR Boris Četrtek, 9.45 – 10.30 Zbornica B, B 313 Zbornica B,
B313
GLINŠEK Stanislav Torek, 9.00 – 10.00 MIC1 112 Zbornica B
GOLOB Primož Ponedeljek, 11.00 – 12.00 MIC 1 133 Zbornica B
HROVAT Jože Sreda, 9.40 – 10.25 MIC 1 104 Zbornica B
KNEZ Boštjan Ponedeljek, 12.00 – 13.00 MIC 1 001 Zbornica B
OSOJNIK Viljem Petek, 10.30 – 11.15 MIC1 206 Zbornica B
SEITL Vlado Ponedeljek, 8.00 – 9. 00 ali 14.00 – 15.00 Zbornica MIC Zbornica B
NIKOLIĆ Irena Sreda, 9.40 – 10.25 Zbornica B B 310

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Šola za strojništvo, geotehniko in okolje
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660