Skip to content

Obvestilo o ogledu predstave

V ponedeljek, 9. 1. 2023, in torek, 10. 1. 2023, si boste dijaki SSI in PTI v Domu kulture Velenje ogledali predstavo Otroci s postaje Zoom.
V glasbeni komediji dijakov Šolskega centra Velenje, ki je nastala po scenariju komika Uroša Kuzmana, dijaki tožijo šolo, ker je več kot osem mesecev zanemarjala svoje dolžnosti in se javljala le na daljavo.
Ogled predstave bo potekal po naslednjem razporedu.

Ponedeljek, 9. 1. 2023, ob 13.00

ODDELEKSPREMLJEVALEC
1. SAndrej Vasle
1. ASPTBoštjan Hribar
1. PTVlado Seitl, Blaž Jelen
2. ASPT, 2. GTDTomislav Oprešnik
2. PTIrena Nikolić
4. SJože Hrovat
4. GTJadranka Uranjek
4. OVT

Dijaki boste s poukom zaključili ob 12.30. Z učiteljem spremljevalcem se boste ob 12.50 dobili pred Domom kulture Velenje in skupaj z njim vstopili v dvorano. Predstava traja približno 45 minut, po končani predstavi pouk po urniku odpade.Torek, 10. 1. 2023, ob 10.00

ODDELEKSPREMLJEVALEC
2. GT, 2. OVTMaja Radšel
2. SMojca Topolovec Špec, Tanja Grčar
3. GT, 3. SUrška Mazej

Dijaki boste s poukom zaključili ob 9.15 in boste odšli na malico. Z učiteljem spremljevalcem se boste ob 9.50 dobili pred Domom kulture Velenje in skupaj z njim vstopili v dvorano. Predstava traja približno 45 minut, po končani predstavi boste nadaljevali s poukom po urniku.

ŽELIMO VAM OBILO KULTURNIH UŽITKOV.